Новини

24-12-2014 | 10:54

У Куликівці радились як стабілізувати ситуацію в області у зв’язку з відключеннями електроенергії

Лише жорстка персональна відповідальність посадових осіб, причетних до енергопостачання, чітка взаємодія влади, ПАТ «Чернігівобленерго», районних електричних мереж та громадськості дозволять стабілізувати енергетичну ситуацію в області та не допустити подальших економічних та соціальних загострень. Такий висновок можна зробити за підсумками кущової наради з питання забезпечення електроенергією об'єктів промисловості, сільського господарства та соціальної інфраструктури Чернігівської області, що відбулася 23 грудня на базі Куликівського району за участю голови Чернігівської районної ради Анатолія Дуденка, керуючого справами виконавчого апарату районної ради Ірини Кудрик, депутата районної ради, голови постійної комісії з питань комунальної власності, будівництва, транспорту та зв’язку Василя Клюки. Участь у заході, який провів