back

«Жінку року – 2014» визначено!

31 грудня 2014

З метою вшанування кращих представниць прекрасної статі 30 грудня 2014 року в приміщенні райдержадміністрації підведені підсумки районного фестивалю «Жінка року – 2014». Вісім жінок стали лауреатами в номінаціях:

- „Жінка - берегиня життя” – Ольга Петрівна Святко, заступник головного лікаря з економічних питань Чернігівської центральної районної лікарні (І місце за смс - голосуванням);

- „Жінка на освітянській ниві” – Тетяна Іванівна Якубець, вчитель хімії та біології Хмільницького НВК (ІІ місце за смс - голосуванням);

-„Жінка керівник” – Галина Петрівна Куйбіда, начальник відділу виконання бюджету, бухгалтерського обліку та звітності управління Пенсійного фонду України в Чернігівському районі (ІІІ місце за смс - голосуванням);

-„Жінка у владі” – Ярослава Андріївна Радченкео, начальник юридичного відділу районної ради;

- „Жінка – соціальний працівник” – Ольга Мелентіївна Коваль, завідувач стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг);

- „Жінка у сфері економіки” – Любов Адамівна Уховська, працівниця державного підприємства «Чернігівський військовий лісгосп»;

- „Жінка із зірками на погонах” – Тетяна Олександрівна Харитонова, старший оперуповноважений сектору карного розшуку РВ УМВС України в Чернігівській області;

- «Жінка – творець краси і натхнення» - Тетяна Вікторівна Авельцева, завідувачка Старобілоуського клубу.

Лауреатів привітали голова районної ради Анатолій Дуденко. та в.о. голови райдержадміністрації Анатолій Кругол.

Редактор районної газети «Наш край» Наталія Бушай оголосила результати проведеного газетою смс-голосування. Номінантки отримали грамоти та подарунки.

За інформацією сектору у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації. Фото Редакція районної газети "Наш край"