back

НОВОРІЧНЕ ДИВО У ГОНЧАРІВСЬКОМУ!!!

29 грудня 2014

27 грудня 2014 року на центральній площі селища Гончарівське відбулося традиційне відкриття головної ялинки. Новорічна красуня зібрала навколо себе найменших жителів селища, вихованців дитячого садка «Лісова казка» та учнів Гончарівської гімназії.

Дітвора з радістю зустрічала новорічних героїв Діда Мороза та Снігуроньку, водили хороводи навколо ялинки, брали участь у конкурсах, грали в ігри, декламували новорічні вірші, раділи солодким подарункам від Діда Мороза.

За інформацією Гончарівської селищної ради