back

Проведення співбесід завершено

10 січня 2015

09 січня 2015 року голова районної ради Анатолій Дуденко спільно з в.о.голови райдержадміністрації Анатолієм Круголом провели співбесіди з Халявинським, Пльохівським, Слобідським, Смолинським, Терехівським, Черниським, Шибиринівським та Хмільницьким сільськими головами щодо виконання програм економічного і соціального розвитку територіальних громад за 2014 рік та формування проектів відповідних програм на 2015 рік.

У співбесідах взяли участь керуючий справами виконавчого апарату районної ради Ірина Кудрик, депутати районної ради, закріплені за даними територіальними громадами, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

Під час зустрічі були розглянуті питання, що стосуються всіх сфер життєдіяльності територіальних громад, обговорені проблеми та шляхи їх вирішення, окреслені пріоритетні напрямки діяльності на наступний рік.

За результатом зустрічі дані відповідні доручення.

За інформацією виконавчого апарату районної ради