Новини

17-04-2015 | 09:49

Фахову медичну допомогу в Чернігівському госпіталі отримали 1300 військовослужбовців - учасників АТО

На Чернігівщині у військовому госпіталі продовжують курс лікування поранені військовослужбовці Збройних Сил України, які були переведені та доставлені до військово-медичної установи з лікувальних закладів зони проведення антитерористичної операції. Керівник військового госпіталю полковник медичної служби Олександр Слєсаренко повідомив, що поранені військовослужбовці повністю забезпечені усіма необхідними медикаментами і речами. — З початку проведення антитерористичної операції на сході України, лікування в госпіталі пройшли 1300 військовослужбовців. Сьогодні в лікувальному закладі знаходяться ще 28 бійців-учасників АТО, — зазначив полковник медичної служби Олександр Слєсаренко. Він додав, що у військовому госпіталі функціонує вся необхідна діагностична і лікувальна потужність, а колектив медичної установи продовжує виконувати свою основна задачу - рятує життя українським воїнам. Олег Сушинський

10-04-2015 | 15:13

Шановні жителі Чернігівського району, дорогі земляки! Щиросердечно вітаємо вас зі світлим святом – Великоднем! Це свято несе нам довгоочікувану радість, дарує надію і впевненість у завтрашньому дні, укріплює віру. Святий Великдень спонукає кожного з нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно, нагадує нам, що кожна людина народжується для добрих справ і вчинків. У ці дні тяжких випробувань заради світлого майбутнього жертвують життям наші захисники на сході країни, сотні й тисячі наших співгромадян стали їхніми безкорисливими помічниками, спільними діями творять майбутнє своє та держави. Цьому ж вчив Христос – відшукати в серці шлях до миру, любові до ближнього, єднатися, бути милосердними до тих, кому важко нести життєвий хрест, – знедолених, немічних, самотніх та осиротілих, і вірити, що правда восторжествує. Тож нехай до ваших осель прийде мир, здоров’я, любов, щастя, добробут, а помисли стануть щирими та добрими. Нехай Воля Господня надихає вас на добрі справи, закликає до милосердя, додає натхнення і сили в ім’я процвітання України. Усіх вам земних благ. Христос Воскрес! Воістину Воскрес! З повагою, В.о. голови районної державної адміністрації Голова районної ради Кругол А.М. Дуденко А.М.