10 квітня 2015
Напередодні світлого свята Великодня на базі Чернігівського районного Будинку школяра, в котре, пройшов майстер-клас із писанкарства. До участі в заході були залучені керівники гуртків Ірина Полулях та Катерина Топіха.
Захід був наповнений неймовірною енергетикою свята та дійсним патріотизмом. Учасники майстер-класу мали змогу навчитися розписувати писанки та виготовляти святкові підставки для них у техніці «ори гамі».
По завершенню роботу всі присутні дякували майстриням за позитивні емоції та відкриті таланти.
Вихованці та працівники Будинку школяра вітають усіх земляків зі святом Великодня! Мирного нам неба! Христос Воскрес!
Світлана Коханевич, директор Чернігівського районного Будинку школяра