Новини

27-11-2017 | 15:37

Память жертв Голодоморів в Україні 1932-1933 років вшанували у Михайло-Коцюбинському 25 листопада у селищі Михайло-Коцюбинське відбувся меморіальний захід до Дня вшанування пам'яті жертв Голодоморів в Україні 1932-1933 років, який відзначається щорічно в останню суботу листопада. Цього дня українці вшановують жертв страшної трагедії минулого – голодоморів, які забрали мільйони життів українців. Представники Чернігівської обласної та районної державних адміністрацій, обласної та районної рад, працівники установ, підприємств та організацій Михайло-Коцюбинської ОТГ, учні місцевої гімназії зібралися, аби вшанувати жертв геноциду, вчиненого більшовицькою владою проти Українського народу, зокрема і жителів селища. Згідно з документами протягом 1932-33 років загинуло голодною смертю понад 350 селян незалежно від віку. На знак пам’яті про мільйони українців,