back

29 листопада 2017

Відбулось засідання Колегії Чернігівської районної державної адміністрації

29 листопада голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко та заступник голови районної ради Володимир Поліщук взяли участь у засіданні Колегії районної державної адміністрації.

На засіданні розглянуто питання:

- про підсумки виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету району на 2017 рік за підсумками 9 місяців 2017 року;

- про стан виконання посадовими особами вимог антикорупційного законодавства та проведену роботу щодо запобігання і протидії корупції;

- про проведення конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби за категоріями «Б» і «В».

Підсумки засідання колегії підвів голова Чернігівської районної державної адміністрації Віктор Корж.