01 грудня 2017
30 листопада 2017 року відбувся "Круглий стіл" щодо фінансування медичних установ району у 2018 році, який провів голова районної державної адміністрації Віктор Корж.
В засіданні взяли участь голова районної ради Олександр Ларченко та депутати районної ради.