back

Про внесення доповнень до рішення районної ради від 13 квітня 2007 року “Про затвердження переліку об’єктів, пов’язаних з  обслуговуванням територіальних громад району”

10 серпня 2012

Рішення

Від 27 липня 2012року

Про внесення доповнень до рішення
районної ради від 13 квітня 2007 року “Про
затвердження переліку об’єктів, пов’язаних з 
обслуговуванням територіальних громад району”

Відповідно до п. “в” ч. 3 ст. 122, п. “в” ч. 5 ст. 149 Земельного кодексу України, керуючись ст. 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” та з метою прискорення та спрощення процедури відведення земельних ділянок за межами населених пунктів, за розпорядженнями Городнянської райдержадміністрації, під будівництво об’єктів, пов’язаних з обслуговуванням територіальних громад району, районна рада вирішила:

1. Доповнити п. 7 додатку до рішення районної ради від 13 квітня 2007 року “Про затвердження переліку об’єктів, пов’язаних з обслуговуванням територіальних громад району” наступними словами: “вантажні митні термінали з розгалуженою інфраструктурою”.  

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів.

Голова районної ради Г.Г.Примак