Новини

08-12-2015 | 09:08

В Чернігівському районі урочисто відзначили День місцевого самоврядування

7 грудня в великій залі Чернігівської районної ради відбулись урочистості з нагоди відзначення Дня місцевого самоврядування в Україні. У фойє з самого ранку панувала святкова атмосфера. Учасників і гостей свята гостинно зустрічали виставки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. У цей святковий день працівників органів місцевого самоврядування Чернігівського району, депутатів районної ради, голів сільських, селищних рад привітали заступник голови Чернігівської обласної ради Арсен Дідур, голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко, голова Чернігівської районної державної адміністрації Віктор Корж, заступник голови районної ради Володимир Поліщук, депутати районної ради Микола Кудрик, Михайло Кубрак та ветерани місцевого самоврядування Віра Маслюк, Григорій Пархоменко та інші. Висловлюючи слова сердечних поздоровлень,