back

Шановні працівники та ветерани органів місцевого самоврядування!

04 грудня 2015

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

День місцевого самоврядування - це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного села, селища, дбають про його розквіт і зростання. Місцеве самоврядування є основою громадянського суспільства, вираженням ініціативи людей, дієвим інструментом вирішення не лише регіональних, а й загальнодержавних завдань. Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальною громадою вдається не лише вирішувати чимало непростих питань у житті краю, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів.

Від усього серця бажаємо усім, хто працює на благо територіальних громад, відстоює її запити та інтереси, міцного здоров’я, щастя, наснаги і непохитної віри у щасливе майбутнє рідного краю!

Голова райдержадміністрації Голова районної ради
Віктор Корж
Олекандр Ларченко