Новини

23-05-2017 | 17:20

Дні Європи разом з євроклубом «ОРІОН» Починаючи з 11 травня 2017 року підняттям прапору Європейського союзу в селі Киїнка розпочалось святкування Днів Європи в Чернігівському краї. Н змогли залишитися осторонь цих подій вихованці євроклубу «Оріон» Чернігівського районного Будинку школяра. Яскравою подією для євроклубівців стало засідання круглого столу разом з головою ЧРДА Коржем В.Б., на якому поруч з висвітленням роботи євроклубу розглянули питання перспектив розширення діяльності клубу. Почесними гостями стали випускниці євроклубу Карпенко Марина, Нікітенко Анастасія та Анжела Мекшун. Команда клубу цього року прийняла участь і у Відкритому міському фестивалі країн Європи. Формат фестивалю дещо змінився, але євроклубівці змогли відстояти честь Чернігівського району і прийняли участь у всіх номінаціях конкурсу, це і інтелектуальна гра, і конкурс плакатів і звісно ж творчі виступи. Як результат стали лауреатами конкурсу. Євроклубівці продовжують свою роботу на шляху до європейського світу. Заступник директора
Чернігівського районного
Будинку школяра
Світлана Топіха

15-05-2017 | 16:24

Везуча четвірка 12 травня у Чернігові відбулася сьома Обласна спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад, яка проходила на території СДЮШОР з лижного спорту. У спортивних змаганнях приймали участь 23 команди області, в тому числі, і команда Чернігівського району на чолі з головою районної ради Олександром Ларченком. Учасників змагань та численних глядачів зі святом та проведенням обласної Спартакіади привітали заступник голови обласної ради Арсен Дідур, перший заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Сахневич, директор Департаменту сім'ї, молоді і спорту обласної державної адміністрації Ніна Лемеш та члени Організаційного комітету. Змагання проходили з міні-футболу, волейболу, настільного тенісу, шахів та шашок. В змаганнях з міні-футболу команда депутатів Чернігівського

15-05-2017 | 11:50

Змагання джур козацьких 12 травня 2017 року на території дитячого табору «Юний турист» у с. Количівка відбувся І (районний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), методичне керівництво яким здійснював комунальний позашкільний навчальний заклад «Центр туристично-краєзнавчої творчості Чернігівської районної ради Чернігівської області». У районному етапі гри взяли участь одинадцять команд-роїв від загальноосвітніх навчальних закладів Чернігівського району: «Вільні люди» Анисівської ЗОШ І-ІІІ ст., «Богунівці» Киїнської ЗОШ І-ІІІ ст., «Гайдамаки» Ковпитської ЗОШ І-ІІІ ст., «Варта» Олишівської ЗОШ І-ІІІ ст., «Козаки» Пакульської ЗОШ І-ІІІ ст., «Роїщенська сотня» Роїщенської ЗОШ І-ІІ ст., «Козацька слава» Седнівського НВК, «Нащадки козацької слави» Старобілоуської ЗОШ І-ІІІ ст., «Кмітливі бобри» Трисвятськослобідської ЗОШ І-ІІІ ст., «Юний Азов» Халявинської ЗОШ І-ІІІ ст., «Нащадки Богдана Хмельницького» Хмільницького НВК. Та два рої від об’єднаних територіальних громад: «Гончарівські козаки» Гончарівської гімназії та «Пластуни» Михайло-Коцюбинської гімназії. Також на свято козацького гарту завітали