26 травня 2017
24 травня 2017 року в адміністративному приміщені Михайло-Коцюбинської селищної ради відбулось виїзне засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, спорту та туризму, яке провів її голова Олександр Мисюра.
У роботі комісії взяли участь члени постійної комісії, депутати районної ради – члени постійної комісії районної ради з питань розвитку місцевого самоврядування та здійснення децентралізації Михайло Кубрак, Володимир Загаба та Анатолій Кравченко, перший заступник голови районної державної адміністрації Анатолій Кругол, працівники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації, доповідачі по питаннях порядку денного, депутати та працівники виконавчого апарату Михайло-Коцюбинської селищної ради.
На порядок денний постійної комісії було внесено 26 питань, що пропонуються до розгляду на шістнадцяту сесію районної ради.
Депутати постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, спорту та туризму досконало вивчали проекти рішення та за результатами розгляду прийняли рекомендації та підтримали внесення відповідних проектів рішень на чергове пленарне засідання районного представницького органу.