Новини

04-08-2017 | 16:55

Відбулася шістнадцята сесія Кувечицької сільської ради сьомого скликання 3 серпня 2017 року відбулася шістнадцята сесія Кувечицької сільської ради сьомого скликання. В роботі сесії брали участь керуючий справами виконавчого апарату районної ради Струк Світлана Миколаївна, депутат районної ради Купрієнко Михайло Михайлович. На пленарному засіданні ради шляхом таємного голосування одноголосно обрано секретарем сільської ради Зубашевського Віктора Петровича (повноваження попереднього секретаря сільської ради було достроково припинено). Згідно зі статтею 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», в зв»язку з достроковим припиненням повноважень сільського голови Навари Миколи Івановича (звернення з особистою заявою про складення повноважень сільського голови) Віктор Петрович з моменту обрання виконуватиме і обов»язки сільського голови.

27-07-2017 | 09:28

24-07-2017 | 16:30

Голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко відвідав Петрушинську сільську раду 21 липня 2017 року відбулася 10 сесія Петрушинської сільської ради сьомого скликання, в якій взяли участь голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко та депутат районної ради Борис Ващенок. Олександр Миколайович взяв участь в обговоренні питання щодо пропозиції Халявинської сільської ради щодо добровільного об’єднання громад Чернігівського району в Халявинську територіальну громаду з центром у селі Халявин, обговорили з присутніми всі переваги та недоліки об’єднання малих та великих об’єднаних територіальних громад (ОТГ). На цій зустрічі мешканці виступили проти реорганізації Петрушивської ЗОШ, яке планується до розгляду на 17 сесії Чернігівської районної ради. Депутатський корпус Петрушинськокої сільської ради написали звернення до голови районної ради щодо зняття з порядку денного сесії районної ради даного питання, повідомивши про те, що станом на 21 липня 2017 року є згода 25 батьків про навчання їхніх дітей у Петрушинський ЗОШ. 24 липня звернення надійшло до голови районної ради.

24-07-2017 | 16:30

Відбулася зустріч голови районної ради Олександра Ларченка з депутатами та членами виконкому Киселівської сільської ради Голова районної ради Олександр Ларченко разом з депутатами районної ради Миколою Пономаренком, Борисом Ващенком та Віктором Ланьком 21 липня прийняли участь у роботі сесії Киселівської сільської ради. Виступаючи перед присутніми, керівник району обговорив питання об’єднання громад (децентралізація) взагалі, як про явище та процес, переваги проведення децентралізації, створення великих та малих об’єднаних територіальних громад, про переваги розвитку ОТГ, збільшення розміру державного та місцевого фінансування першочергових потреб, навів приклади життя в громадах, які вже об’єдналися. Звучали пропозиції зробити одну об’єднану громаду з центром у с. Халявин, в яку б увійшли сільські ради Кувечицької, Довжицької, Рудківської, Мохнатинської, Редьківської, Н.Білоуської, Хмільницької, Роїщенської, Петрушинської, Терехівської, Вознесенської, Боромиківської, Черниської сільських та Седнівської селищної рад. Відбулося активне обговорення запитання-відповідь. На жаль не було кворуму депутатів і сесія сільської ради так і не відбулося.