28-07-2017 | 12:16
«Конференція Рад Чернігівського району»
12 серпня 2017 року о 10 год. за адресою: м.Чернігів, вулиця Шевченка 48, велика зала, Чернігівська районна рада проводить Конференцію Рад Чернігівського району.
Тема проведення заходу: реформа децентралізації та об’єднання територіальних громад району, що перебувають в процесі формування спроможних ОТГ.
Запрошуємо депутатів Чернігівської районної ради, представників Чернігівської районної державної адміністрації, сільських та селищних голів, секретарів рад, депутатів територіальних громад, авторитетних, активних, ініціативних громадян та всіх бажаючих долучитись до обговорення та прийняття активної участі в проведенні Конференції.
Контактні номери організаторів: 676-958, 676-622, 608-367.
27-07-2017 | 09:28
26 липня 2017 року - День поля у СТОВ «Десна»
Голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко приймав участь у заході, організованому представниками Німецької компанії Solana в Україні, які провели зустріч директорів господарств з України, Білорусії, Киргізії, Франції та інших країн, що спеціалізуються на картоплярстві. Даний захід відбувся на базі підприємства СТОВ «Десна» -директор Валерій Шевчик, генеральний директор Микола Пономаренко, він же депутат Чернігівської районної ради, презентували як культивують на боромиківських землях сорти картоплі «Конект», «Ред-Леді», «Королева Анна» та «Аурея», ознайомились з технологічними особливостями та заходами для досягнення максимального виходу товарного врожаю.
Після цього делегація поїхала у Забарівку Корюківського району, де і продовжила семінар.
24-07-2017 | 16:30
Відбулася зустріч голови районної ради Олександра Ларченка з депутатами та членами виконкому Киселівської сільської ради
Голова районної ради Олександр Ларченко разом з депутатами районної ради Миколою Пономаренком, Борисом Ващенком та Віктором Ланьком 21 липня прийняли участь у роботі сесії Киселівської сільської ради.
Виступаючи перед присутніми, керівник району обговорив питання об’єднання громад (децентралізація) взагалі, як про явище та процес, переваги проведення децентралізації, створення великих та малих об’єднаних територіальних громад, про переваги розвитку ОТГ, збільшення розміру державного та місцевого фінансування першочергових потреб, навів приклади життя в громадах, які вже об’єдналися.
Звучали пропозиції зробити одну об’єднану громаду з центром у с. Халявин, в яку б увійшли сільські ради Кувечицької, Довжицької, Рудківської, Мохнатинської, Редьківської, Н.Білоуської, Хмільницької, Роїщенської, Петрушинської, Терехівської, Вознесенської, Боромиківської, Черниської сільських та Седнівської селищної рад. Відбулося активне обговорення запитання-відповідь.
На жаль не було кворуму депутатів і сесія сільської ради так і не відбулося.