back

11 серпня 2017

Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури.

08 серпня 2017 року під головуванням Бориса Ващенка відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури.

На засіданні були присутні депутати районної ради – члени постійної комісії, працівники виконавчого апарату районної ради, власник ПП «НВФ «РЕГМІК». На засіданні постійної комісії розглянуто одне питання, а саме: звернення ПП «НВФ «РЕГМІК» щодо електропостачання населення села Рівнопілля Чернігівського району. Комісією жваво обговорювалось зазначене вище питання та були надані рекомендації власнику ПП «НВФ «РЕГМІК».

Засідання постійної комісії пройшло злагоджено та конструктивно.