19-08-2017 | 11:02
29 жовтня — вибори в ОТГ Ця дата визначена відповідною постановою Центральної виборчої комісії від 18 серпня. Перші вибори відбудуться у 202 об’єднаних територіальних громадах в усіх без виключення областях України. У Чернігівській області обиратимуть депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів в 14 ОТГ: Новобасанській сільській раді та Бобровицькій міській раді Бобровицького району, Плисківській сільській раді Борзнянського району, Тупичівській сільській радій Городнянського району, Ічнянській міській раді, Куликівській селищній раді, Холминській селищній раді Корюківського району, Малодівицькій селищній раді Прилуцького району, Любецькій селищній раді Ріпкинського району, Семенівській міській раді, Сосницькій, Срібнянській та Талалаївській селищних радах, Олишівській селищній раді Чернігівського району. Початок виборчого процесу — з 9 вересня. Як зазначають у Центральній виборчій
19-08-2017 | 09:41
Відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров»я, соціального захисту, культури, спорту та туризму. 17 серпня 2017 року під головуванням Олександра Мисюри за участі голови районної ради Олександра Ларченка відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров»я, соціального захисту, культури, спорту та туризму. На засіданні були присутні депутати районної ради – члени постійної комісії, працівники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації, представник Петрушинської територіальної громади - Сергій Горобець, директор Петрушинської ЗОШ Сериченко В.Д. Найжвавіше депутати обговорювали питання