23 серпня 2017
23 серпня голова районної ради Олександр Ларченко та заступник голови Володимир Поліщук брали участь у розширеному засідання Колегії районної державної адміністрації, яку проводив голова райдержадміністрації Віктор Корж.
На колегії обговорювались та підводились підсумки виконання економічного і соціального розвитку та бюджету району на 2017 рік за підсумками I півріччя 2017 року та про стан підготовки навчальних закладів району до початку нового 2017-2018 навчального року та роботи в осінньо – зимовий період.
Підсумки Колегії підвів голова райдержадміністрації Віктор Корж.