Новини

07-12-2017 | 13:11

Шановні колеги! Щиро вітаємо Вас з професійним святом - Днем місцевого самоврядування! Нам випала висока довіра жителів територіальних громад представляти їх інтереси у вирішенні найскладніших життєвих питань та підвищувати загальний рівень життя. Сьогодні місцеве самоврядування є вагомою складовою народовладдя, дієвим інструментом вирішення як місцевих, так і загальнодержавних завдань. Місцеве самоврядування – найбільш наближений до людей сегмент влади, який має базуватися на активності та ініціативності громадян і відіграє провідну роль у вихованні гуманістичних традицій, налагодженні плідної співпраці громадськості та обраних нею представницьких органів. З нагоди свята прийміть слова вдячності за Вашу сумлінну та самовіддану працю на благо розвитку Чернігівського району, в ім’я розквіту рідного краю. Нехай розуміння і підтримка Вашої громади завжди надають Вам впевненості в подоланні перешкод і досягненні бажаних результатів, навіть у найскладніших ситуаціях. Бажаємо усім працівникам органів місцевого самоврядування рідного Чернігівського краю і України, депутатам районної, сільської, селищної ради міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, добра і достатку. З повагою Голова Чернігівської районної ради О. Ларченко