07-12-2017 | 13:11
Шановні колеги!
Щиро вітаємо Вас з професійним святом -
Днем місцевого самоврядування!
Нам випала висока довіра жителів територіальних громад представляти їх інтереси у вирішенні найскладніших життєвих питань та підвищувати загальний рівень життя. Сьогодні місцеве самоврядування є вагомою складовою народовладдя, дієвим інструментом вирішення як місцевих, так і загальнодержавних завдань.
Місцеве самоврядування – найбільш наближений до людей сегмент влади, який має базуватися на активності та ініціативності громадян і відіграє провідну роль у вихованні гуманістичних традицій, налагодженні плідної співпраці громадськості та обраних нею представницьких органів.
З нагоди свята прийміть слова вдячності за Вашу сумлінну та самовіддану працю на благо розвитку Чернігівського району, в ім’я розквіту рідного краю.
Нехай розуміння і підтримка Вашої громади завжди надають Вам впевненості в подоланні перешкод і досягненні бажаних результатів, навіть у найскладніших ситуаціях.
Бажаємо усім працівникам органів місцевого самоврядування рідного Чернігівського краю і України, депутатам районної, сільської, селищної ради міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя, добра і достатку.
З повагою
Голова Чернігівської
районної ради О. Ларченко
05-12-2017 | 17:50
Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, спорту та туризму 5 грудня 2017 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, культури, спорту та туризму. Провів засідання голова постійної комісії Олександр Мисюра. На комісії були присутні члени постійної комісії: Надія Галковська, Ольга Гетта, Ніна Ігнатова, Наталія Лазарева, Віталій Луговський та Алла Шатирко, голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко, заступник голови Чернігівської районної державної адміністрації Андрій Курданов, куратор постійної комісії Леся Мальцева, доповідачі по питаннях порядку денного засідання. Постійна комісія затвердила для