back

11 грудня 2017

7 грудня відзначили День місцевого самоврядування

В Україні щороку відзначають День місцевого самоврядування – свято людей, яких обирає суспільство і на плечах яких нелегка ноша відповідальності за добробут жителів територіальних громад.

7 грудня відбулися урочистості, на які зібралися сільські, селищні голови, депутати районної та селищних рад, окремі керівники підприємств, установ та організацій району, працівники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації.

Усіх присутніх з професійним святом привітали голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко, голова Чернігівської райдержадміністрації Віктор Корж, заступник голови Чернігівської районної ради Володимир Поліщук та заступник голови районної державної адміністрації Андрій Курданов. З привітальним словом виступив запрошений голова Ніжинської районної ради Олег Бузун, у своїх виступах наголосили на надзвичайно важливій ролі місцевих громад у системі державного управління, висловили сільським та селищним головам, депутатам та працівникам органів місцевого самоврядування подяку за роботу, побажали всім плідної праці на благо громади, благополуччя та успіхів.

За багаторічну сумлінну працю та з нагоди Дня місцевого самоврядування голова районної ради Олександр Ларченко та голова райдержадміністрації Віктор Корж вручили квіти, нагородили Почесними грамотами і оголосили Подяки районної державної адміністрації та районної ради сільським, селищним головам, секретарям сільських, селищних рад району, депутатам районної ради та працівникам виконавчого апарату Чернігівської районної ради.