Новини

20-02-2018 | 09:25

Президент підписав Закон, який надає право членам родин загиблих учасників Революції Гідності на призначення дострокових пенсій Президент Петро Порошенко підписав Закон, який надає право членам сімей загиблих внаслідок поранення, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, право на дострокове пенсійне забезпечення за віком. «8 лютого Парламент прийняв Закон, який дозволяє призначення дострокової пенсії за віком членам сімей осіб, які загинули чи померли в наслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших ушкоджень здоров’я, отриманих під час Революції Гідності. Практично одразу після його надходження, у вашій присутності я підписую цей Закон», - сказав Глава держави, підписуючи документ на відкритті виставки, присвяченої учасникам Революції Гідності – творчим особистостям «Переведи мене через Майдан». Ухвалення і підписання цього законодавчого

20-02-2018 | 08:00

День пам'яті Героїв Небесної Сотні Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі. Сумний список Небесної Сотні відкрився 22 січня 2014 року, коли від вогнепальних поранень під час сутичок у центрі столиці загинули активісти Майдану Сергій Нігоян та Михайло Жизневський. Того ж дня в лісі під Києвом було знайдено тіло зі слідами тортур активіста Юрія Вербицького. До 18 лютого 2014 року вже налічувалось 9 загиблих. З 18 по 21 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 84 особи, після 21 лютого – ще 18. 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Євромайдану. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану. Українські Ангели загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. “Мирні солдати Майдану”, наші “Ангели сьогодення” навіки зайняли свої пости захисту українського народу на Майдані. Небесна сотня на варті. Вони поруч. Поруч з нами. З усім українським народом. Ми маємо піклуватися про тих, хто залишився без найближчих людей. Без своїх: чоловіків і жінок, дітей та батьків, сестер та братів, рідних і друзів. Допомагати їм не раз в рік умовного 20 лютого, як у нас згадують про усіх потребуючих, а щоразу, при кожній нагоді. Не залишити їх з горем наодинці. Це найменше, що ми можемо зробити для них. 20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. Дякую Вам, Герої України! Ви назавжди залишитесь у наших серцях. Голова Чернігівської районної ради О.М.Ларченко

19-02-2018 | 10:39

Халявинські лижники вибороли І місце у районних змаганнях! З метою залучення дітей до ведення здорового способу життя та активізації фізичного виховання підростаючого покоління, в залік шкільної спартакіади школярів, 13 лютого цього року на обласній базі СДЮШОР з лижного спорту проведені змагання з лижних перегонів, в яких взяли участь команди загальноосвітніх шкіл району. В загальнокомандному заліку серед загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступеню І місце посіла команда юнаків та дівчат Халявинської школи, ІІ місце - лижники М.-Коцюбинської гімназії, ІІІ місце вибороли спортсмени Андріївської ЗОШ І-ІІІ ст. Серед загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІ ступеню перемогу святкувала команда Кувечицької ЗОШ І-ІІ ст., ІІ місце посіли учні Снов’янської ЗОШ І-ІІ ст., ІІІ місце – учні Жавинської ЗОШ І-ІІ ст. Вже традиційно керівництво лижної

18-02-2018 | 08:57

Вітаю Вас, дорогі земляки із Масляною! За церковною та народною традиціями на цьому тижні, в Україні святкують Масляну. Масляна — одне з найвеселіших і найулюбленіших свят в народі. Туга за сонечком, що накопичилася за довгу зиму, змушувала наших предків пекти круглі жовті млинці, проганяти зиму вогнищами і спалюванням опудала. Цей тиждень символізує проводи зими та зустріч із весною. Весна сповіщає про нові позитивні зрушення в нашому не простому сьогоденні. Останній день Масляної — Прощена неділя. Тож, давайте за християнським звичаєм попросимо один у одного прощення, очистимо наші душі від темних почуттів та тривог, спаливши разом з опудалом Зими усі негаразди минулого року. Сподівання на краще виповняться тоді, коли майбутнє в наших думках буде тільки світлим і радісним. Нехай прийдешня весна і увесь рік будуть вдалими і щасливими, зичу, аби Ваші надії та сподівання здійснились, а плани на майбутнє були оптимістичними, як сама Весна. Голова Чернігівської районної ради О.М.Ларченко

15-02-2018 | 08:17

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти! Прийміть щирі вітання з нагоди відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ї річниці виведення військ колишнього Радянського Союзу з території Афганістану. 15 лютого 1989 року із завершенням виводу обмеженого контингенту радянських військ з республіки Афганістан закінчилася страшна за своїми втратами і довга війна. Щороку ми вшановуємо усіх без винятку солдатів, яким довелося воювати в чужих країнах, брати участь у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави. Ви як ніхто знаєте справжню ціну війни і миру. І як ніхто вмієте дорожити сьогоднішнім днем, усвідомлювати свою відповідальність за майбутнє, за долю прийдешніх поколінь. Від усього серця бажаю Вам і вашим родинам здоров’я, родинного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра. Голова Чернігівської районної ради О.М.Ларченко