20 лютого 2018
В суботу, 17 лютого в населених пунктах району святкували Масляну.
В святкуваннях, що відбулися в Новому Білоусі, взяли участь представники 12 територіальних громад, керівництво та працівники Чернігівської районної державної адміністрації, районної ради, районних організацій і установ, депутати, місцеві жителі.
Територіальні громади представили на святі свої кулінарні вироби (млинці, вареники, пиріжки, інші смаколики), якими залюбки частували всіх присутніх.
Учасники художньої самодіяльності району з Нового Білоуса, Олишівки, Киїнки, Старого Білоуса, Редьківки, Анисова, Мохнатина, Довжика, Кувечичів, Пакуля, Мньова, Ковпити концертними номерами створили святковий настрій глядачам.
Під час заходу учасники дійства відтворили головні обряди тижня Масниці (або Колодія): тягали колодку, закликали Весну, палили опудало Зими.
Активні чоловіки та юнаки спритно діставали призи з верхівки стовпа.
Учасники заходу підтримували аматорів сцени жвавими оплесками, водили хороводи, танцювали.
Масляна в Седневі також удалась на славу.
На святкування проводів зими - чудове останнє зимове свято - Масляну, до Седніва завітало багато гостей.
Свято принесло радість, весняний настрій та об'єднало всіх присутніх в одну велику, дружню родину!