27-04-2018 | 14:13
IV Форум енергоефективного партнерства 18
27 квітня 2018 р. голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко та начальник відділу інвестицій Віктор Нікітенко були присутні на IV Форум енергоефективного партнерства’18 «ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад», який проходив у м. Києві у КВЦ «Парковий». Організував головну подію року у сфері енергоефективності Держенергоефективність.
Ключові теми Форуму:
Енергосервіс: регіони, райони, міста.
Енергоефективність державних об’єктів: міжнародні зобов’язання.
Іноземний досвід. Новітні інструменти: ЕСКО та револьверні фонди у містах.
Нові інструменти підвищення енергоефективності в багатоквартирних будинках.
Функціонування енергоменеджменту та стимулювання енергоефективності для промислових підприємств.
До участі у Форумі запрошувалися: парламентарі, керівництво центральних органів виконавчої влади, облдержадміністрацій та обласних рад, міські голови, енергоменеджери, ОСББ, профільні громадські організації, міжнародні проекти, представники промислових підприємств, ЕСКО-компанії, будівельні компанії, виробники енергоефективних матеріалів та обладнання, енергоаудитори, профільні асоціації, ЗМІ та усі зацікавлені.
26-04-2018 | 14:44
В рамках відзначення 25 квітня Міжнародного дня секретаря голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко привітав та вручив Почесну грамоту Чернігівської районної ради за сумлінну працю, високий професіоналізм і вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди Міжнародного дня секретаря Борисенко Наталії Миколаївні - секретарю Серединської сільської ради, яка має 27-річний стаж роботи на надій посаді, обираючись на посаду секретаря Серединської сільської ради в 1991,1994, 1998, 2002, 2006, 2010 та 2015 роках та зарекомендувала себе працьовитим, добросовісним, відповідальним та кваліфікованим працівником.
26-04-2018 | 10:30
Робочий візит голови Чернігівської районної ради Олександра Ларченка до елеватора ТОВ «НОРІЯ ГРЕЙН»
25 квітня 2018 року голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко здійснив робочий візит до ТОВ «НОРІЯ ГРЕЙН», зерносховища (елеватора), потужністю 25 тис.тонн в с. Серединська, Чернігівського району.
В заході брали участь представники місцевої влади - Серединський сільський голова Анатолій Питель та секретар Серединської сільської ради Наталія Борисенко.
Під час робочої зустрічі разом з виконавчим директором ТОВ «НОРІЯ ГРЕЙН» Сергієм Товстим та членами трудового колективу відвідали територію підприємства, обговорили процес створення та діяльності підприємства і бачення подальших перспектив розвитку.
За інформацією виконавчого директора ТОВ «НОРІЯ ГРЕЙН» Сергія Товстого підприємство розпочало свою діяльність у листопаді 2016 року та спеціалізується на сушінні, сортуванні та зберіганні зернових культур. В сезон на підприємстві працює 22 чоловіки, на сьогодні робітників становить 18 осіб. За минулий сезон перероблено 20 тис.тон соняшнику та кукурудзи. Середньодобова потужність становить 18 тон. Також виконавчий директор поділився баченням перспектив розвитку підприємства, зокрема, в поточному році заплановано розпочати сезон в липні місяці з прийому ранніх зернових культур.
Голова районної ради Олександр Ларченко зазначив, що приємно бачити створення нових підприємств в районі та побажав віднедавна створеній компанії розвитку і розширення підприємства, надійних партнерів та попиту клієнтів на послуги фірми.
26-04-2018 | 09:31
Чернігівська обласна рада інформує: Актуальна інформація Головного управління Держпродспоживлужби в Чернігівській області щодо безпечного застосування засобів захисту рослин Головам об’єднаних територіальних громад, міським, селищним, сільським головам. Суб’єктам господарювання, керівникам підприємств, установ, організацій, які здійснюють діяльність, пов’язану з транспортуванням, зберіганням, використанням, торгівлею пестицидами і агрохімікатами. У господарствах Чернігівської області набирають темпів підготовчі роботи до весняно-польових робіт. Визначаються основні фірми постачальники хімічних засобів захисту рослин, проводиться заключення договорів, незабаром розпочнеться їх завезення та використання. Актуальним питанням на сьогодні залишається завезення протруєного насіннєвого матеріалу та сам процес протруєння насіння ярих культур. Головне управління Держпродспоживслужби
26-04-2018 | 08:00
26 квітня відзначається Міжнародний день пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф.
Наймасштабнішою і найвідомішою стала катастрофа на Чорнобильській атомній електростанції 26 квітня 1986 року.
Вночі 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС стався вибух. Будівля четвертого енергоблоку, покрівля машинного залу частково обвалилися. У різних приміщеннях і на даху виникло понад 30 вогнищ пожежі. В атмосферу вилетіла хмара радіоактивних речовин, яка накрила частини України, Білорусі, Росії, деякі європейські країни, а через 10 днів досягла Америки.За Міжнародною шкалою ядерних подій чорнобильська аварія оцінюється по максимальному 7 рівню і характеризується як «важкі наслідки для здоров’я людини та для навколишнього середовища». Трагедія забрала життя тисяч людей, стала причиною багатьох, в основному онкологічних захворювань, принесла величезними збиток для навколишнього середовища і, в кінцевому рахунку вплинула навіть на хід історії. Жахливі наслідки цієї трагедії відчуваються досі.