27 квітня 2018
27 квітня 2018 р. голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко та начальник відділу інвестицій Віктор Нікітенко були присутні на IV Форум енергоефективного партнерства’18 «ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад», який проходив у м. Києві у КВЦ «Парковий». Організував головну подію року у сфері енергоефективності Держенергоефективність.
Ключові теми Форуму:
Енергосервіс: регіони, райони, міста.
Енергоефективність державних об’єктів: міжнародні зобов’язання.
Іноземний досвід. Новітні інструменти: ЕСКО та револьверні фонди у містах.
Нові інструменти підвищення енергоефективності в багатоквартирних будинках.
Функціонування енергоменеджменту та стимулювання енергоефективності для промислових підприємств.
До участі у Форумі запрошувалися: парламентарі, керівництво центральних органів виконавчої влади, облдержадміністрацій та обласних рад, міські голови, енергоменеджери, ОСББ, профільні громадські організації, міжнародні проекти, представники промислових підприємств, ЕСКО-компанії, будівельні компанії, виробники енергоефективних матеріалів та обладнання, енергоаудитори, профільні асоціації, ЗМІ та усі зацікавлені.