back

27 квітня 2018

IV Форум енергоефективного партнерства 18

27 квітня 2018 р. голова Чернігівської районної ради Олександр Ларченко та начальник відділу інвестицій Віктор Нікітенко були присутні на IV Форум енергоефективного партнерства’18 «ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад», який проходив у м. Києві у КВЦ «Парковий». Організував головну подію року у сфері енергоефективності Держенергоефективність.

Ключові теми Форуму:

Енергосервіс: регіони, райони, міста.

Енергоефективність державних об’єктів: міжнародні зобов’язання.

Іноземний досвід. Новітні інструменти: ЕСКО та револьверні фонди у містах.

Нові інструменти підвищення енергоефективності в багатоквартирних будинках.

Функціонування енергоменеджменту та стимулювання енергоефективності для промислових підприємств.

До участі у Форумі запрошувалися: парламентарі, керівництво центральних органів виконавчої влади, облдержадміністрацій та обласних рад, міські голови, енергоменеджери, ОСББ, профільні громадські організації, міжнародні проекти, представники промислових підприємств, ЕСКО-компанії, будівельні компанії, виробники енергоефективних матеріалів та обладнання, енергоаудитори, профільні асоціації, ЗМІ та усі зацікавлені.