back

Про Програму економічного і соціального розвитку Чернігівського району на 2015 рік

17 січня 2015

ПРОЕКТ

ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
(двадцять шоста сесія шостого скликання)


____ грудня 2014 року
м.Чернігів

Про Програму економічного і соціального
розвитку Чернігівського району на 2015 рік

Розглянувши проект Програми економічного і соціального розвитку Чернігівського району на 2015 рік, керуючись п.16 ч.1 ст.43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада в и р і ш и л а:

1. Програму економічного і соціального розвитку Чернігівського району на 2015 рік – затвердити (Програма додається).

2. Районній державній адміністрації довести до відома виконкомів сільських і селищних рад, управлінь і відділів райдержадміністрації, підприємств і організацій району, незалежно від форм власності і підпорядкування, розрахункові показники розвитку галузей району.

3. Вважати головним завданням органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, господарських керівників забезпечення у 2015 році досягнення основних економічних показників.

4. Основні показники Програми економічного і соціального розвитку Чернігівського району на 2015 рік покласти в основу формування відповідних програм територіальних громад сіл і селищ району на 2015 рік.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району.

Голова районної ради А.М. Дуденко