back

Про Програму економічного і соціального розвитку Чернігівського району на 2014 рік

25 січня 2014

ПРОЕКТ

ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
(дев'ятнадцята сесія шостого скликання)


____ січня 2014 року
м.Чернігів

Про Програму економічного і соціального
розвитку Чернігівського району на 2014 рік

Розглянувши проект Програми економічного і соціального розвитку Чернігівського району на 2014 рік, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада вирішила:

1. Програму економічного і соціального розвитку Чернігівського району на 2014 рік — затвердити (Програма додається).

2. Районній державній адміністрації довести до відома виконавчих комітетів сільських і селищних рад, управлінь і відділів райдержадміністрації, підприємств і організацій району, незалежно від форм власності і підпорядкування, розрахункові показники розвитку галузей району.

3. Вважати головним завданням органів виконавчої влади і місцевого самоврядування, господарських керівників забезпечення у 2014 році досягнення основних економічних показників, передбачених Програмою.

4. Основні показники Програми економічного і соціального розвитку Чернігівського району на 2014 рік покласти в основу формування відповідних програм територіальних громад сіл і селищ району на 2014 рік.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району.

Голова районної ради М.Б. Литвин