back

Відбулась нарада щодо розв`язання соціально-економічних проблем району та з питань виконання завдань і доручень Президента України

09 грудня 2013

09 грудня 2013 року відбулась нарада за участю голови районної ради Михайла Литвина, голови районної державної адміністрації Миколи Ганжі, заступника голови районної ради Миколи Кудрика, заступників голови райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів щодо розв’язання соціально-економічних проблем району та з питань виконання завдань і доручень Президента України.

Під час наради присутні звернули особливу увагу на виконання в районі завдань і доручень Президента України щодо стимулювання підвищення зайнятості населення, створення нових робочих місць, завдань і перспектив на 2014 рік.

«Президент України Віктор Янукович наголошує на важливості створення нових робочих місць, що можливо за умови якнайшвидшої імплементації закону про зайнятість».

В ході роботи наголосили, що, на переконання Глави держави, із завершенням реорганізації Служби зайнятості у центральний орган виконавчої влади, запуском на повну потужність її додаткових розширених повноважень і можливостей громадяни повинні відчути нову якість роботи у цій сфері. Учасниками наради були обговорені найбільш актуальні питання тижня: функціонування закладів бюджетної та соціальної сфери, забезпечення безперебійного тепло забезпечення, харчування та підвозу дітей, проведення підготовчої роботи до позачергових виборів сільських голів у селах Дніпровське та Серединка. Присутні керівники структурних підрозділів райдержадміністрації доповіли про поточні проблемні питання та були розглянуті можливі шляхи їх вирішення. За підсумками наради дані відповідні доручення.

За інформацією виконавчого апарату районної ради