back

Про безоплатну передачу у комунальну власність Новобілоуської територіальної громади комплексу будівель та споруд Деснянської загальноосвітньої школи І ступеня Чернігівської районної ради Чернігівської області

22 листопада 2013

ПРОЕКТ

ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
(сімнадцята сесія шостого скликання)


____ грудня 2013 року
м.Чернігів

Про безоплатну передачу у комунальну
власність Новобілоуської територіальної громади
комплексу будівель та споруд Деснянської
загальноосвітньої школи І ступеня Чернігівської
районної ради Чернігівської області

Розглянувши клопотання відділу освіти Чернігівської райдержадміністрації від 14 жовтня 2013 року № 1491 та враховуючи рішення Новобілоуської сільської ради від 28 жовтня 2013 року „ Про згоду на прийняття об’єктів нерухомості до комунальної власності ”, керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43, пунктом 5 статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про порядок передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чернігівського району, затвердженим рішенням районної ради від 29 січня 2009 року, районна рада вирішила :

1. Припинити право оперативного управління і вилучити у відділу освіти Чернігівської районної державної адміністрації та передати безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чернігівського району у комунальну власність Новобілоуської територіальної громади комплексу будівель та споруд Деснянської загальноосвітньої школи І ступеня Чернігівської районної ради Чернігівської області згідно з додатком.

2. Чернігівській районній державній адміністрації здійснити заходи щодо приймання-передачі вищезазначених об’єктів відповідно до вимог чинного законодавства та Положення про порядок передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чернігівського району, затвердженого рішенням районної ради від 29 січня 2009 року.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, будівництва, транспорту та зв’язку.

Голова районної ради М.Б. Литвин