back

Про затвердження ліквідаційного балансу юридичної особи Малинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чернігівської районної ради Чернігівської області

22 листопада 2013

ПРОЕКТ

ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
(сімнадцята сесія шостого скликання)


____ грудня 2013 року
м.Чернігів

Про затвердження ліквідаційного
балансу юридичної особи
Малинівська загальноосвітня
школа І-ІІ ступенів Чернігівської
районної ради Чернігівської області

На виконання рішення Чернігівської районної ради від 19 червня 2013 року «Про припинення юридичної особи Малинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чернігівської районної ради Чернігівської області шляхом її ліквідації», керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні " та відповідно до пунктів 11, 14 статті 111 Цивільного кодексу України, статей 59-60 Господарського кодексу України, районна рада в и р і ш и л а:

1. Затвердити ліквідаційний баланс юридичної особи Малинівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Чернігівської районної ради Чернігівської області згідно з додатком.

2. Зобов’язати голову ліквідаційної комісії з припинення юридичної особи Малинівська загальноосвітня школа І ступеня Чернігівської районної ради Чернігівської області Маханькову Тетяну Михайлівну надати державному реєстратору реєстраційної служби Чернігівського районного управління юстиції документи для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань освіти, культури, релігії, засобів масової інформації та зв'язків з політичними партіями та з питань комунальної власності, будівництва, транспорту та зв’язку.

Голова районної ради М.Б. Литвин