back

Про внесення змін до рішення районної ради від 5 грудня 2012 року «Про умови оплати праці заступника голови районної ради»

25 червня 2013

Рішення

ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
(п’ятнадцята сесія шостого скликання)

19 червня 2013 року
м.Чернігів

Про внесення змін до рішення
  районної ради від 5 грудня  2012 року
  «Про умови оплати праці заступника
  голови районної ради»
 

Відповідно статті 21 Закону України  „Про службу в органах місцевого самоврядування”, абзацу 2 пункту 6 постанови Кабінету Міністрів України  від 09 березня 2006 року  №268 „Про  упорядкування структури та умов  оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” , керуючись пунктом 4 частини 1  статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, районна рада в и р і ш и л а:

1. Внести до пункту 3.1  рішення  районної ради від 05.12.2012 року «Про умови оплати праці заступника голови районної ради» наступні зміни:

-  доповнити пункт після слова «праці» словами «в загальному розмірі до 50 відсотків посадового окладу з урахуванням доплати за ранг, надбавки за вислугу років, надбавки за виконання особливо важливої роботи».

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти  на  постійну  комісію районної  ради з  питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району.

Голова районної ради М.Б. Литвин