back

Засідання двадцять третьої сесії Чернігівської районної ради

10 листопада 2023

 

09 листопада  2023 року  відбулась чергова 23 сесія районної ради восьмого скликання.

 

Засідання, на якому зареєструвалось 33 депутати, провела голова районної ради Тетяна Кузнецова-Молодчая. В роботі сесії брав участь перший заступник голови Чернігівської районної державної  адміністрації Сергій Крамаренко.

 

Розпочалось засідання хвилиною мовчання. Присутні вшанували пам'ять всіх полеглих захисників та захисниць України, мирних громадян, котрі загинули внаслідок вторгнення російських окупантів на територію України.

 

Сформувавши секретаріат та лічильну групу, депутати перейшли до  розгляду питань порядку денного.

Депутати районної ради затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9 місяців 2023 року та внесли зміни до районного бюджету на поточний рік. Також затвердили звіти  про виконання фінансових планів  комунальних некомерційних медичних підприємств та  затвердили  фінансові плани  комунальних некомерційних медичних підприємств на 2024 рік.

 

Розглянули рішення, що стосуються районних Програм, та затвердили:

 

  • зміни до Програми  фінансового  забезпечення нагородження  відзнаками Чернігівської  районної  державної адміністрації   Чернігівської  області   на 2023 рік;
  • зміни до   Програми   фінансового  забезпечення нагородження  відзнаками Чернігівської  районної  ради  Чернігівської  області   на 2023 рік;
  • зміни до районної Програми збереження документів, які не належать до Національного архівного фонду України, на 2023-2024 роки;
  • Програму виплати винагороди державним реєстраторам на 2024 рік;
  •  Програму підтримки індивідуального житлового будівництва та розвитку особистого селянського господарства «Власний дім» на 2024-2027 роки;
  • Програму надання одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування на 2024 рік;
  • Програму розвитку цивільного захисту Чернігівського району на 2024 рік.

 

Депутати районної ради ухвалили  рішення щодо згоди на безоплатну передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівського району майна та затвердження Статуту комунального підприємства «Чернігівське районне бюро технічної інвентаризації» Чернігівської районної ради Чернігівської області.

 

 На пленарному засіданні ради депутати  взяли до відома інформацію щодо прийнятого розпорядження районної ради, яке стосувалося продовження терміну дії контакту з начальником комунального підприємства «Чернігівське районне бюро технічної інвентаризації» Чернігівської районної ради Чернігівської області.

 

На  сесії депутати одноголосно підтримали звернення депутатів Чернігівської районної ради Чернігівської області до Президента України, та до відома Верховної Ради України щодо недопущення вилучення коштів місцевих бюджетів.

 

 По всіх питаннях порядку денного прийняті відповідні рішення.

 

На завершення роботи голова районної ради акцентувала увагу присутніх на   обов’язку подання не пізніше 31 січня 2024 року декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2021 -2022 роки,  а до  01 квітня 2024  року  електронну декларацію за 2023 рік.

 

Пленарне засідання ради пройшло злагоджено та конструктивно.