back

Про затвердження Програми по використанню коштів районного бюджету та іншої субвенції на виконання доручень виборців депутатами районної ради на 2013 рік

18 березня 2013

ПРОЕКТ

ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
(чотирнадцята сесія шостого скликання)

березня 2013 року
м.Чернігів

Про затвердження Програми по
використанню коштів районного
бюджету та іншої субвенції на
виконання доручень виборців
депутатами районної ради на 2013 рік

З метою забезпечення вимог статей 10,16,17 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” щодо участі депутатів у вирішенні спільних інтересів територіальних громад, їх нагальних потреб, проведенні масових заходів, зустрічей з виборцями, виконанні їх доручень, ведення особистого прийому громадян, ст.18 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, керуючись пунктом 17 частини 1, частиною 2 статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетним кодексом України районна рада вирішила:

1. Затвердити програму

по використанню коштів районного бюджету та іншої субвенції на виконання доручень виборців депутатами районної ради (Порядок додається).

2. Чернігівській районній державній адміністрації:

- здійснювати фінансування програми за рахунок коштів районного бюджету з урахуванням вимог ст.51 Бюджетного кодексу України згідно Порядку використання коштів районного бюджету та іншої субвенції на виконання доручень виборців депутатами районної ради, виходячи з реальних можливостей районного бюджету;

- забезпечити виконання даної Програми та інформувати районну раду про її виконання щорічно за підсумками року.

3. Зобов’язати депутатів районної ради у місячний термін з дня визначення загального обсягу коштів районного бюджету та іншої субвенції на виконання доручень виборців депутатами районної ради подати районній раді пропозиції по їх розподілу між районними, сільськими, селищними бюджетами.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку району.

Голова районної ради М.Б. Литвин