back

Призначення нового керівника  

06 вересня 2023

 

Сьогодні, 06 вересня 2023 року, голова  Чернігівської районної ради Тетяна Кузнецова-Молодчая спільно із начальником управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації Андрієм Лінником офіційно представили колективу комунального некомерційного підприємства “Чернігівська центральна районна лікарня” Чернігівської районної ради нового керівника.

 

Ним стала Фесенко Інна Валентинівна.

 

Розпорядження про її призначення на посаду генерального директора комунального некомерційного підприємства “Чернігівська центральна районна лікарня оголосила  голова Чернігівської районної ради   Тетяна Кузнецова-Молодчая.

 

Представляючи нового керівника, Тетяна Степанівна привітала  Інну Валентинівну  з призначенням та водночас зазначила, що ця посада є  відповідальною як з точки зору функціонування підприємства,  та і збереження колективу, адже професійні  медичні карди  це велика цінність.  Голова районної ради підкреслила, що тридцятирічний досвід роботи в галузі охорони здоров’я дозволить Інні Валентинівні виважено і з розумінням ставитися до всіх  завдань і викликів сьогодення задля розвитку лікарні.

 

Начальник управління охорони здоров’я Чернігівської обласної державної адміністрації Андрій Лінник у вітальному слові перед присутніми зазначив, що Чернігівський район, а з точки зору медичної галузі – Чернігівський госпітальний кластер, є найбільшим в Чернігівському госпітальному окрузі.  В цьому році Чернігівська центральна районна лікарня визнана Міністерством охорони здоров’я як  кластерний заклад. А це велика відповідальність і наполеглива праця. Кластерність закладу вимагає зусиль, мудрих рішень  для підтвердження отриманого статусу, а тому має розвиватися, впроваджувати нові  напрямки надання медичної допомоги у відповідності до запитів населення, потребує кадрового підсилення та оснащення  сучасним медичним обладнанням.

 

Тож є над чим працювати для розвитку та  конкурентоспроможності медичного закладу.