back

Сергій ЧЕРНОВ: Наша мета - закріпити у тексті Конституції виконавчі органи обласних та районних рад

15 березня 2021

 

Виконавчі органи для районних та обласних рад – обов’язкова норма, яку вимагає Українська асоціація районних та обласних рад у тексті змін до Конституції України щодо децентралізації влади.

Про це зазначив на робочій онлайн-нараді з керівниками обласних рад Президент УАРОР Сергій Чернов.

«У тексті змін до Конституції України щодо децентралізації влади повинна бути норма щодо можливості утворення виконавчих органів районними та обласними радами. І це позиція Асоціації», — наголосив Сергій Чернов.

«Водночас, для безпеки нашої держави, нагляд за законністю рішень місцевого самоврядування має бути відведено префектам. Втім, господарськими справами повинні займатися не адміністрації, а місцеві ради».

Нагадаємо, ще у лютому 2020 року УАРОР розробила власний текст змін до Конституції щодо децентралізації влади.

За інформацією сайту Української Асоціації районних та обласних рад Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування