back

23 лютого 2021


П’ята  сесія  Чернігівської районної ради  восьмого скликання

Сьогодні,  23 лютого  2021 року, голова Чернігівської районної ради  Микола Силенко  провів  пленарне засідання п’ятої  сесії Чернігівської районної ради восьмого скликання.

В роботі сесії взяли участь 49 із 54 депутатів районної ради, виконуюча обов’язки голови Чернігівської районної державної адміністрації  Лариса Юрченко,  голови комісій з реорганізації Городнянської, Куликівської, Ріпкинської районних державних адміністрацій, керівники районних підприємств, установ та організацій, працівники виконавчого апарату районної ради та районної державної адміністрації, доповідачі по питаннях порядку денного, представники засобів масової  інформації, сільські, селищні, міські голови та інші зацікавлені особи.

Для вшанування подвигу  учасників  Революції  Гідності та увічнення пам’яті  Героїв  Небесної  сотні на початку роботи пленарного засідання голова районної ради Микола Силенко   оголосив  хвилину  мовчання у пам'ять  всіх, хто поклав життя за долю, за волю, за незалежність і свободу нашої єдиної України!   «Герої не вмирають, поки живе пам’ять про них!» - зазначив голова ради.

На початку пленарного засідання Микола Силенко  висловив найщиріші вітання та найкращі побажання  колезі - депутату Чернігівської районної ради, голові постійної комісії районної ради з питань законності та запобігання корупції, регламенту,  депутатської діяльності та етики  Денису Лисову з  нагоди його Дня народження!

Депутати затвердили порядок денний із 41 питання, включивши ряд додаткових питань та перейшли до їх розгляду.

Враховуючи, що впродовж минулого тижня  депутати активно працювали в постійних комісіях, на  яких розглядалися всі сесійні питання то проекти рішень, що внесені на розгляд п’ятої сесії народні обранці прийняли достатньо швидко та одноголосно затвердили їх як рішення районної ради.

 Крайнім питанням стало детальне  заслуховування та опрацювання інформації керівників комунального некомерційного підприємства  «Чернігівський  районний центр первинної  медико-санітарної допомоги» Чернігівської районної ради  Віктора Куниці та комунального некомерційного підприємства «Чернігівська  центральна  районна  лікарня»  Чернігівської  районної  ради   Дмитра Руденка  щодо   подолання  короновірусної  хвороби COVID-19.    

На завершення роботи голова Чернігівської районної ради Микола Силенко  нагадав  депутатському корпусу районної ради про  необхідність  подання до 01 квітня 2021  року  електронних декларацій.

З результатами поіменного голосування можна ознайомитись на офіційному  вебсайті районної ради.