back

Про звіт комунального закладу «Михайло – Коцюбинська школа мистецтв» Чернігівської районної ради Чернігівської області про свою діяльність

12 грудня 2012

Рішення

ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
(дванадцята сесія шостого скликання)

5 грудня 2012 року
м. Чернігів

Про звіт комунального закладу
«Михайло – Коцюбинська школа мистецтв»
Чернігівської районної ради Чернігівської
області про свою діяльність

Заслухавши звіт комунального позашкільного навчального закладу «Михайло – Коцюбинська школа мистецтв» Чернігівської районної ради Чернігівської області про свою діяльність, відповідно до ст. 17, п. 16, п. 20 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада в и р і ш и л а:

1.Звіт комунального закладу «Михайло-Коцюбинська школа мистецтв» Чернігівської районної ради Чернігівської області про свою діяльність прийняти до відома (додається).

2.Чернігівській районній державній адміністрації:

2.1Забезпечити реалізацію районної цільової програми розвитку позашкільної освіти та підтримки обдарованої молоді на період до 2015 року, що затверджена рішенням районної ради від 25.05.2011 року. Здійснити оснащення сучасною комп’ютерною та мультимедійною технікою позашкільного навчального закладу та забезпечити підключення його до мережі Інтернет.

2.2Активізувати роботу по залученню до занять в школі дітей соціально незахищених категорій та дітей «групи ризику». Продовжувати роботу по залученню творчої молоді району до участі у всеукраїнських та обласних фестивалях, виставках, конкурсах.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, релігії, засобів масової інформації та зв'язків з політичними партіями.

Голова районної ради М.Б. Литвин