back

25 травня 2019

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту регуляторного акту

 

Проект рішення сесії  Боромиківської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Боромиківської сільської ради на 2020 рік»

Відповідно до ст.ст. 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань Боромиківська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення сесії Боромиківської сільської ради «Про встановлення місцевих податків та зборів на території Боромиківської сільської ради на 2020 рік»».

Розробник: виконавчий комітет Боромиківської сільської ради

Проект регуляторного акту та аналіз його регуляторного впливу будуть розміщені (оприлюднені) на офіційному сайті Чернігівської районної ради (chern-rayrada.cg.gov.ua) у розділі «Сільські, селищні ради. Регуляторні акти».

Термін приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акту становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акту та аналізу його регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі на адресу розробника: Боромиківської сільської ради, вул.Музиченка, 17, с.Боромики, Чернігівський район, Чернігівська область, 15532. тел./факс: (0462) 68-71-41 або на електронну адресу: boromiki_sr@ukr.net.