back

24 травня 2019

Повідомлення

про оприлюднення регуляторного акта -

проекту рішення Киселівської сільської ради

«Про встановлення місцевих податків і зборів на території Киселівської сільської ради на 2020 рік»

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308, зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1151, для одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань,   Киселівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області повідомляє про оприлюднення проекту рішення Киселівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Киселівської сільської ради на  2020 рік».

Даний проект рішення розроблено  Киселівською сільською радою з метою зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, а також сприяння соціально-економічному розвитку територіальної громади Киселівської сільської ради відповідно до пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

В проекті рішення Киселівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Киселівської сільської ради на  2020 рік» визначено ставки  земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку, єдиного податку та механізм справляння місцевих податків та зборів на території Киселівської сільської ради.

Проект рішення  Киселівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Киселівської сільської ради на 2020 рік» та аналіз впливу регуляторного акта буде розміщено на сайті Чернігівської районної ради (chern-rayrada.cg.gov.ua).

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення Киселівської сільської ради  «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Киселівської сільської ради на 2020 рік» приймаються виконавчим комітетом Киселівської сільської ради в письмовій формі протягом місяця з дня його оприлюднення за поштовою адресою: Киселівська сільська рада, вул. Молодіжна 10, с.Киселівка Чернігівського району, Чернігівської області, 15530, та електронною адресою: [email protected].

Зауваження та пропозиції подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих зауважень чи пропозицій.

Телефон для довідок: ( 0462 ) 68-02-31.

 24   травня 2019 року

Секретар сільської ради

та виконавчого комітету  Т. Волковська