back

27 травня 2019

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення регуляторного акта - проекту рішення

Новобілоуської сільської ради

«Про встановлення місцевих податків і зборів на території

Новобілоуської сільської ради на 2020 рік»

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308, зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1151, для одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань,   Новобілоуська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області повідомляє про оприлюднення проекту рішення  Новобілоуської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Новобілоуської сільської ради на 2020 рік».

Даний проект рішення розроблено  Новобілоуською сільською радою з метою зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, а також сприяння соціально-економічному розвитку територіальної громади Новобілоуської сільської ради відповідно до пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

В проекті рішення Новобілоуської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Новобілоуської сільської ради на 2020 рік» визначено ставки  земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку, єдиного податку та механізм справляння місцевих податків та зборів на території Новобілоуської сільської ради.

         Проект рішення  Новобілоуської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Новобілоуської сільської ради на 2020 рік» та аналіз впливу регуляторного акта буде розміщено на сайті Чернігівської районної ради (chern-rayrada.cg.gov.ua).

         Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення Новобілоуської сільської ради  «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Новобілоуської сільської ради на 2020 рік» приймаються виконавчим комітетом Новобілоуської сільської ради в письмовій формі протягом місяця з дня його оприлюднення за поштовою адресою: Новобілоуська сільська рада, вул. Свиридовського, 54, с. Новий Білоус Чернігівського району, Чернігівської області, 15501, та електронною адресою: [email protected].

Зауваження та пропозиції подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих зауважень чи пропозицій.

Телефон для довідок: (0462) 68-86-42

27 травня 2019 року                                 

Секретар сільської ради                                                                                    С.П.Стопичева