back

30 травня 2019

Повідомлення

про оприлюднення регуляторного акта -

проекту рішення Халявинської сільської ради

«Про місцеві податки і збори на території Халявинської сільської ради в 2020 році»

         Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308, зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1151, для одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань,   Халявинська  сільська рада Чернігівського району Чернігівської області повідомляє про оприлюднення проекту рішення Халявинської сільської ради «Про місцеві податки і збори на території Халявинської сільської ради в 2020 році».

Даний проект рішення розроблено  Халявинською сільською радою з метою зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, а також сприяння соціально-економічному розвитку територіальної громади Халявинської сільської ради відповідно до пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

В проекті рішення Халявинської сільської ради «Про місцеві податки і збори на території Халявинської сільської ради в 2020 році» визначено ставки  земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку, єдиного податку, туристичного збору та механізм справляння місцевих податків та зборів на території Халявинської сільської ради.

         Проект рішення  Халявинської сільської ради «Про місцеві податки і збори на території Халявинської сільської ради в 2020 році» та аналіз впливу регуляторного акта буде розміщено на сайті Чернігівської районної ради (chern-rayrada.cg.gov.ua).

         Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення Халявинської сільської ради  «Про місцеві податки і збори на території Халявинської сілдьської ради в 2020 році» приймаються виконавчим комітетом Халявинської сільської ради в письмовій формі протягом місяця з дня його оприлюднення за поштовою адресою: Халявинська сільська рада, вул. Шевченка, 55, с.Халявин Чернігівського району, Чернігівської області, 15524, та електронною адресою: [email protected].

Зауваження та пропозиції подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих зауважень чи пропозицій.

Телефон для довідок: ( 0462 ) 68-50-42.

 30 травня 2019 року                                 

Секретар сільської ради

та виконавчого комітету                                                      А.В.Зубок