back

27 травня 2019

Повідомлення

про оприлюднення регуляторного акта - 

проекту рішення Мохнатинськиї сільської ради

«Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік»

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308, зі змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1151, для одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань,   Мохнатинська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області повідомляє про оприлюднення проекту рішення Мохнатинської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік». 

Даний проект рішення розроблено  Мохнатинською сільською радою з метою зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, а також сприяння соціально – економічному розвитку територіальної громади Мохнатинської сільської ради відповідно до пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

В проекті рішення Мохнатинської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на  2020 рік» визначено ставки земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку, єдиного податку та механізм справляння місцевих податків та зборів на території Мохнатинської сільської ради.

Проект рішення  Мохнатинської сільської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік» та аналіз впливу регуляторного акта буде розміщено на сайті Чернігівської районної ради (chern – rayrada.cg.gov.ua).

Зауваження та пропозиції щодо проекту рішення Мохнатинської сільської ради  «Про встановлення місцевих податків і зборів на 2020 рік» приймаються виконавчим комітетом Мохнатинської сільської ради в письмовій формі протягом місяця з дня його оприлюднення за поштовою адресою: Мохнатинської сільська рада, вул. Перемоги,19, с. Мохнатин Чернігівського району, Чернігівської області, 15513, та електронною адресою: [email protected].

Зауваження та пропозиції подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих зауважень чи пропозицій.

Телефон для довідок: ( 0462 ) 68 – 60 – 42 .

 

 27 травня 2020 року                                 

 

Секретар виконавчого комітету Плотнікова О.В.