back

24 травня 2019

Повідомлення

про оприлюднення регуляторного акта – проекту рішення  Терехівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків   на території Терехівської сільської ради на 2020 рік»

 

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308, зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 16.12.2015 № 1151, для одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань,   Терехівська сільська рада Чернігівського району Чернігівської області повідомляє про оприлюднення проекту рішення Терехівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків на території Терехівської сільської ради на  2020 рік».

Даний проект рішення розроблено  Терехівською сільською радою з метою зміцнення матеріальної і фінансової бази місцевого самоврядування, а також сприяння соціально-економічному розвитку територіальної громади Терехівської сільської ради відповідно до пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

У проекті рішення Терехівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків  на території Терехівської сільської ради на  2020 рік» визначено ставки  земельного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку, єдиного податку та механізм справляння місцевих податків  на території Терехівської сільської ради.

   Проект рішення  Терехівської сільської ради «Про встановлення місцевих податків  на території Терехівської сільської ради на 2020 рік» та аналіз впливу регуляторного акта буде розміщено на сайті Чернігівської районної ради (chern-rayrada.cg.gov.ua).

    Зауваження та пропозиції у письмовій формі приймаються протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення Терехівської  сільської ради «Про встановлення місцевих податків   на території Терехівської сільської ради на 2020 рік» за адресою: вул. Незалежності, 4, с. Терехівка Чернігівського району Чернігівської області, телефон 68-93-31, електронна адреса: [email protected].

Зауваження та пропозиції подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає, обґрунтування поданих зауважень чи пропозицій.

 24   травня 2019 року