back

26 квітня 2019

Шановні співвітчизники!

 33 роки тому - 26 квітня 1986 року вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів громадян.

Аварія на ЧАЕС — найбільша техногенна катастрофа за всю історію ядерної енергетики у світі, яка змінила радіаційну обстановку, екологію, долі людей не тільки на європейському континенті, а й у всьому світі. 

26 квітня  ми складаємо шану мужнім людям, які у трагічний час Чорнобильської катастрофи приборкували ядерну стихію, захищаючи українську землю та увесь світ від смертельної небезпеки.

Із глибоким сумом схиляємося перед світлою пам’яттю героїв, що пожертвували собою заради нас і наших нащадків.

Аварія на Чорнобильській атомній електростанції спричинила національну трагедію, наслідки якої ми відчуваємо й досі.

Дорогі учасники ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС!

Сердечно дякую Вам за  самовідданий подвиг і патріотизм.  Бажаю усім мирного неба,  міцного  здоров’я, оптимізму й благополуччя.     

 

Голова районної  ради  Олександр Ларченко.