back

Про передачу у комунальну власність Михайло-Коцюбинської територіальної громади об’єкта спільної власності територіальних громад сіл та селищ Чернігівського району

20 серпня 2012

Ч Е Р Н І Г І В С Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
Ч Е Р Н І Г І В С Ь К О Ї О Б Л А С Т І
РІШЕННЯ
(одинадцята сесія шостого скликання)

15 серпня 2012 року
м.Чернігів

Про передачу у комунальну власність
Михайло-Коцюбинської територіальної громади
об’єкта спільної власності територіальних
громад сіл та селищ Чернігівського району

Розглянувши рішення Михайло-Коцюбинської селищної ради від 22.06.2012 року «Про порушення клопотання на безоплатну передачу квартири в житловому будинку із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чернігівського району в комунальну власність Михайло-Коцюбинської територіальної громади», з урахуванням погодження щодо передачі майна комунального лікувально-профілактичного закладу «Михайло-Коцюбинська районна лікарня» Чернігівського району Чернігівської області від 02.07.2012 року № 272, відповідно до Положення про порядок передачі об»єктів права спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чернігівського району, затвердженого рішенням Чернігівської районної ради від 29 січня 2009 року, керуючись пунктами 19, 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада в и р і ш и л а:

1. Передати безоплатно об’єкт нерухомого майна із спільної власності територіальних громад сіл та селищ Чернігівського району у комунальну власність Михайло-Коцюбинської територіальної громади згідно з додатком.

2. Чернігівській районній державній адміністрації здійснити заходи щодо приймання-передачі вищезазначеного об’єкта відповідно до вимог чинного законодавства та Положення про порядок передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чернігівського району, затвердженого рішенням районної ради від 29 січня 2009 року.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, будівництва, транспорту та зв’язку.

Голова районної ради М.Б. Литвин