back

Про звіт Чернігівського районного комунального підприємства «Чернігіврайагробуд» про свою діяльність

20 серпня 2012

ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
(одинадцята сесія шостого скликання)

15 серпня 2012 року
м.Чернігів

Про звіт Чернігівського районного
комунального підприємства
«Чернігіврайагробуд» про
свою діяльність

Заслухавши та обговоривши звіт директора Чернігівського районного комунального підприємства «Чернігіврайагробуд» Дзядзько Г.М., керуючись ст.17 та п.20, ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада в и р і ш и л а:

1. Звіт директора Чернігівського районного комунального підприємства «Чернігіврайагробуд» Дзядзько Г.М. щодо фінансово-господарської діяльності підприємства прийняти до відома (додається)

2. Роботу Чернігівського районного комунального підприємства «Чернігіврайагробуд» за 2011 рік та перше півріччя 2012 року визнати задовільною.

3. Комунальному підприємству «Чернігіврайагробуд» :

- надавати у відповідності до Статуту фінансовий план, іншу фінансову звітність та статистичну інформацію Чернігівській районній державній адміністрації;

- підвищувати рівень якості виконання будівельних робіт та збільшити обсяги надання платних послуг підприємствам;

- проводити роботу по оновленню та розширенню матеріально-технічної бази підприємства;

- підвищувати фахову кваліфікацію працівників підприємства шляхом проходження навчання на відповідних курсах підвищення кваліфікації та залучати молодих спеціалістів спеціалізованих навчальних закладів до виконання практичних робіт.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з комунальної власності, будівництва, транспорту та зв’язку.

Голова районної ради М.Б. Литвин