back

Про внесення змін до назви Седнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Чернігівської районної ради Чернігівської області

24 липня 2012

Проект

ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
(одинадцята сесія шостого скликання)

___ серпня 2012 року
м.Чернігів

Про внесення змін до назви
Седнівської загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів
Чернігівської районної ради
Чернігівської області

З метою оптимізації мережі загальноосвітніх навчальних закладів у районі та підвищення ефективності організації навчально-виховного процесу, з урахуванням наявного учнівського контингенту та рішення загальних зборів уповноважених представників Седнівської територіальної громади від 20.07.2012 р. (додається), керуючись п.20 ч.1 ст.43, ч.5 ст.60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідно до ст.18 Закону України «Про освіту», ст.11 Закону України «Про загальну середню освіту», районна рада в и р і ш и л а:

1.Змінити назву загальноосвітнього навчального закладу «Седнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чернігівської районної ради Чернігівської області» на «Седнівський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад) Чернігівської районної ради Чернігівської області».

2. Відділу освіти Чернігівської районної державної адміністрації внести відповідні зміни до статутних документів школи, що перейменована, та здійснити заходи щодо державної реєстрації вищевказаних змін.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, релігії, засобів масової інформації та зв’язків з політичними партіями.

Голова районної ради М.Б. Литвин