back

28 червня 2018

З Днем Конституції України.

Дорогі мої земляки! Від себе особисто та усього депутатського корпусу щиро вітаю усіх з великим державним святом – Днем Конституції України.

Для кожного народу цей день має історичне і символічне значення. В ньому втілюється прагнення до гідного життя та дається точка відліку правової історії народу. Тому в цей день, визнаючи історичну вагу події, яка сталась 28 червня 1996 року, коли на зміну радянській конституції була прийнята Конституція Незалежної України.

Разом з тим, Конституція – це не просто документ. Основний Закон - це ми. Це - наші права, обов'язки, найважливіші національні принципи. То ж давайте будемо виходити з того, що Україна починається з кожного з нас. І нам під силу збудувати суспільство, в якому будуть створені умови для всебічного розвитку людини, де панували б гуманізм, демократія, закон і справедливість, а матеріальний достаток співвідносився б із кількістю та якістю праці кожного. У Конституції - наш прямий зв'язок з усією тисячолітньою Україною. Це - не пафос і не просто слова. Ми - нація. І маємо поважати себе як націю. Та найважливіше: Конституція - це наше з Вами нинішнє і майбутнє життя.

Це - наш великий суспільний договір про те, як хочемо жити сьогодні і на десятки років уперед. Нашим завданням є максимально наблизити систему врядування до людей через процеси децентралізації. Місцевим громадам буде передано увесь обсяг повноважень, які вони здатні ефективно забезпечити. Решту обов’язків має залишити за собою держава, піклуючись передусім про забезпечення суверенітету та неподільності України, про її впливовість і авторитет у світі.

Я твердо вірю у наше майбутнє. Бо ми - вільний, мудрий і великий народ.

З нагоди визначного державного свята щиро зичу всім Вам і Вашим родинам міцного здоров’я та щастя на життєвій ниві, миру, злагоди, нових трудових успіхів і добрих справ на благо рідного краю, в ім’я України!

Слава українському народу, слава Україні!.

З повагою Голова районної ради О.М. Ларченко