back

Про передачу бюджетної установи – комунального закладу «Олишівський будинок культури» Чернігівської районної ради Чернігівської області та її майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чернігівського району у комунальну власність Олишівської територіальної громади

30 травня 2018

Рішення

ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
(двадцять друга сесія сьомого скликання)


30 травня 2018 року
м.Чернігів


Про передачу бюджетної установи -
комунального закладу «Олишівський
будинок культури» Чернігівської районної
ради Чернігівської області та її майна зі
спільної власності територіальних громад
сіл, селищ Чернігівського району у
комунальну власність Олишівської
територіальної громади

Відповідно пункту 20 частини першої статті 43, пункту 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та частини третьої статті 8 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», керуючись пунктом 39 розділу VI «Прикінцеві та перехідні положення» Бюджетного кодексу України, Положення про порядок відчуження, списання та передачі майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чернігівського району, затвердженого рішенням Чернігівської районної ради від 20.03.2018 «Про затвердження Положення про порядок відчуження, списання, передачі основних засобів, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ Чернігівського району» (двадцять перша сесія сьомого скликання), враховуючи рішення Олишівської селищної ради від 03 квітня 2018 року «Про передачу у комунальну власність Олишівської селищної ради КЗ «Олишівський будинок культури» та рекомендації постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури, районна рада вирішила:

1. Передати безоплатно зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чернігівського району у комунальну власність Олишівської територіальної громади бюджетну установу - комунальний заклад «Олишівський будинок культури» Чернігівської районної ради Чернігівської області (код ЄДРПОУ 26543656) та майно зазначене у додатках № 1 та № 2 до цього рішення, відповідно до розмежування видатків між бюджетами.

2. Вивести із складу засновників бюджетної установи - комунального закладу «Олишівський будинок культури» Чернігівської районної ради Чернігівської області (код ЄДРПОУ 26543656), Чернігівську районну раду Чернігівської області (код ЄДРПОУ 24843051), у зв’язку з передачею до Олишівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області (код ЄДРПОУ 04412544).

3. Припинити право оперативного управління відділу культури та туризму Чернігівської районної державної адміністрації на майно згідно з додатками № 1 та № 2.

4. Чернігівській районній державній адміністрації Чернігівської області:

4.1. Забезпечити до 01 липня 2018 року передачу бюджетної установи - комунального закладу «Олишівський будинок культури» Чернігівської районної ради Чернігівської області та майна, що зазначено в додатках№ 1 та№ 2, відповідно до вимог чинного законодавства.

4.2. Врегулювати трудові відносини працівників бюджетної установи - комунального закладу «Олишівський будинок культури» Чернігівської районної ради Чернігівської області, у відповідності до Кодексу законів про працю України.

5. Уповноважити для участі в роботі комісії з питань передачі майна зазначеного у додатках № 1 та № 2 до цього рішення - депутата районної ради, голову постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури Ващенка Б. М.; депутата районної ради, секретаря постійної комісії районної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури Ярмоленко В. Г. та начальника відділу комунального майна виконавчого апарату районної ради Хренову Н. Г.

6. Рекомендувати керівнику бюджетної установи - комунального закладу «Олишівський будинок культури» Чернігівської районної ради Чернігівської області, що передається, розробити статут установи у новій редакції та подати на затвердження Олишівській селищній раді Чернігівського району Чернігівської області.

7. Після закінчення процесу передачі, відділу комунального майна виконавчого апарату районної ради, підготувати відповідний проект рішення районної ради та внести до Переліку об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чернігівського району такі зміни: Виключити з переліку нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чернігівського району об’єкт, який зазначено у додатку 1 до цього рішення.

8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, транспорту та інфраструктури та постійну комісію районної ради з питань бюджету, інвестицій та соціально-економічного розвитку.

Заступник голови районної ради В.А. Поліщук

Результати поіменного голосування
(переглянути...)