back

Про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (сіножаті) загальною площею 84,9831 га, яка надається в оренду строком на 7 років, за рахунок земель державної власності громадянину Купрієнку Михайлу Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Кувечицької сільської ради Чернігівського району Чернігівської області

30 травня 2018

Рішення

ЧЕРНІГІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
(двадцять друга сесія сьомого скликання)


30 травня 2018 року
м.Чернігів


Про затвердження технічної документації по
визначенню нормативної грошової оцінки
земельної ділянки сільськогосподарського
призначення (сіножаті) загальною площею
84,9831 га, яка надається в оренду строком на 7
років, за рахунок земель державної власності
громадянину Купрієнку Михайлу Михайловичу
для ведення фермерського господарства на
території Кувечицької сільської ради
Чернігівського району Чернігівської області

Розглянувши клопотання громадянина Купієнка Михайла Михайловича щодо затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки, відповідно до пункту “ґ” статті 10 Земельного кодексу України та статті 23 Закону України «Про оцінку земель», керуючись пунктом 21 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Затвердити технічну документацію по визначенню нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення (сіножаті) загальною площею 84,9831 га, яка надається в оренду строком на 7 років, за рахунок земель державної власності громадянину Купрієнку Михайлу Михайловичу для ведення фермерського господарства на території Кувечицької сільської ради Чернігівського району Чернігівської області за таким показником: загальна нормативна грошова оцінка земельної ділянки площею 84,9831 га становить 538769,36 грн.

2. Чернігівській районній державній адміністрації, управлінню Держгеокадастру у Чернігівському районі Чернігівської області, Чернігівській об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління ДФС у Чернігівській області, Кувечицькій сільській раді взяти для керівництва в роботі нормативну грошову оцінку земельної ділянки на території Кувечицької сільської ради Чернігівського району Чернігівської області.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, екології та агропромислового розвитку.

Заступник голови районної ради В.А.Поліщук

Результати поіменного голосування
(переглянути...)