back

25 травня 2018

Комісія з питань нагородження Чернігівської районної ради.

25 травня відбулось засідання комісії з питань нагородження Чернігівської районної ради, яку провів голова комісії Володимир Поліщук.

В роботі комісії взяли участь заступник голови комісії Світлана Струк, секретар комісії Наталія Решетник та члени комісії Леся Мальцева, Борис Ващенок та Іван Федорець.

На засіданні розглядали подання про нагородження, яке надійшло від голови Чернігівської районної ради Олександра Ларченка щодо нагородження Почесною грамотою Чернігівської районної ради учасників збірної команди Чернігівського району за зайняті призові загальнокомандні місця у VIII обласній Спартакіаді серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад, яка проходила 18 травня 2018 року у м.Чернігові та одноголосно вирішила нагородити:

Хоменко Олену Володимирівну - старосту Ладинського, старостинського округу Іванівської сільської ради та Кислуху Олега Петровича - депутата Боромиківської сільської ради за зайняте ПЕРШЕ загальнокомандне місце в змаганнях з настільного тенісу.

Ланька Віктора Олексійовича - депутата Чернігівської районної ради та Лазареву Наталію Валентинівну - депутата Чернігівської районної ради за зайняте ДРУГЕ загальнокомандне місце в змаганнях з шашок.

Колібабу Яну Василівну - депутата Чернігівської районної ради та Пархоменка Василя Яковича - депутата Чернігівської районної ради за зайняте ТРЕТЄ загальнокомандне місце в змаганнях з шахів.